Ve specializované lyžařské prodejně STÖCKLI ŠPINDL ve Špindlerově Mlýně si můžete vybrat nejen lyže značky STÖCKLI, ale i lyžařské oblečení a doplňky značek STÖCKLI, LUIS TRENKER, MOUNTAIN FORCE nebo VIST-TECH. V případě, že si půjčíte a otestujete některé z lyží z naší testovací kolekce, obdržíte voucher, který zde můžete uplatnit. Kousky bývají různě obměňovány, takže při Vaší další návštěvě můžete objevit něco zcela nového.


KDE NÁS NAJDETE A KDY TAM BUDEME


"Švýcarské řemeslo dělané s vášní"

Stöckli je švýcarská značka založená truhlářem Josephem Stöckli v roce 1935. Dnes je tato firma, se sídlem ve městě Wolhusen a fabrikou v Malters nedaleko Luzernu, již tradičním výrobcem lyží a lyžařského materiálu. Výrobní politika pana Stöckli nedovolovala vypustit do světa lyži, která by nebyla důkladně testovaná, a tedy perfektní v každém svém detailu. To je filozofie, kterou se firma řídí dodnes. Kvalita a precizní švýcarské řemeslo jsou základními premisami značky Stöckli.

"Original Luis World"

Luis Trenker je italská značka založená v roce 1995. Filozofie značky byla inspirována životním stylem jihotyrolské legendy, horolezce, herce a režiséra Luise Trenkera, jehož jméno se stalo synonymem pro horské dobrodružství, svobodu a cestu na vrchol.

Značka Luis Trenker reprezentuje sportovní i volnočasovou jihotyrolskou módu a horský životní styl. V kolekci najdete jak kousky do města v originálním jihotyrolském duchu, tak i lyžařské komplety, ve kterých v davu rozhodně vyniknete. Jihotyrolská móda, to znamená rovněž pestrou škálu tradičních vzorů a materiálů, jakými jsou např. manšestr, loden, hedvábí, krajka, tvíd, len a další. Značka si zakládá na používání a zpracování přírodních materiálů.

"Precission Apparell"

Mountain Force je švýcarská značka založená v roce 2006. Svou filozofii staví na švýcarské preciznosti, inteligentních technologiích a tradičním krejčovském řemeslu. Dbají zejména na vývoj a propojení inovativních materiálů a způsobů zpracování s tradičním ručním řemeslem. Oblečení je navrhováno tak, aby perfektně padlo a splnilo požadavky i těch nejnáročnějších lyžařů. Extrémně elastický materiál díky technologii 12 way stretch, neboli tzv. celostrečový koncept, nabízí maximální a velice ceněnou volnost pohybu. Vlastnoručně vyvinutá keramická membrána zajistí příjemné a konstantní tělesné klima.

Filozofie vrstvení nabízí vysokou variabilitu pro různé příležitosti a způsoby využití. Hravá sportovní elegance značky uspokojí ty, kteří rádi dbají na svůj vzhled a styl. 

"Italian high technology"

Vist je italská značka založená v roce 1997. Původně firma vyrábějící desky pod vázání se rozrostla zejména o módní lyžařské oblečení, závodní a tréninkové oblečení, lyže, vázání a lyžařské doplňky. Kolekce značky Vist se vždy vyznačovaly italskou elegancí, kvalitním zpracováním a osobitým designem. Firma přinesla lyžařskému světu rovněž jedinečný systém uchycení vázání do desky - SpeedLock. V roce 2011 se firma rozdělila na dvě: Vist s.r.o. - módní lyžařské oblečení v kolekcích Skichic a Snow Leopard, závodní a tréninkové oblečení v kolekci Scuderia; Vist Tech - výroba desek a vázání Vist.